Zajímavá návštěva

V týdnu před velikonočními prázdninami navštívila naši školu skupina metodiků z UJEP v Ústí nad Labem. Ve středu si pánové Mgr. Jaroslav Říčan, PhD., Mgr. Vlastimil Chytrý, PhD., Mgr. Jan Janovec, Ph.D. a PhDr. Václav Jindráček, Ph.D.  prohlédli  prostory školy a hospitovali v šesti  vyučovacích hodinách matematiky, českého jazyka a pracovních činností, kde – dle svých slov –   „nasávali atmosféru“. Ve čtvrtek  pak proběhlo metodické dopoledne, v němž mohli naši pedagogové s těmito odborníky diskutovat nejen o současných trendech ve vzdělávání, ale také o výuce “svých“ předmětů. Tato akce, kterou vnímáme jako velmi dobrou příležitost jak posunout naši školu zase o krok dál,  se mohla uskutečnit díky projektu Škola pro všechny, jehož je naše škola partnerem.

DSCN1901 DSCN1906 DSCN1908 DSCN1911 DSCN1915 DSCN1920

logolink