září 2020
- slavnostní zahájení školního roku 2020/2021
1. září
- plavecký výcvik žáků 4. a 5. ročníku – náhrada za jarní termín
3., 10., 17., 24. září
- adaptační aktivity pro 6. ročník
8. září
- schůze pedagogické rady
14. září
- Den české státnosti
28. září
- přihlašování dětí do zájmových kroužků
do 30. září
březen
- Život v mediální džungli – preventivní program pro 7. roč.
3. března
- Hostování studentek z Francie
9. – 13. března
- účast žáků na soutěži YPEF – Znojmo
18. března
- předtančení žáků na plese v Běhařovicích
21. března
- úklidový den
25. března
- exkurze – Planetárium Brno – pro 8. – 9. ročník
26. března
- akce v rámci Global Money Week
23. – 27. března
- Noc s Andersenem
27. – 28. března
- Den otevřených dveří
30. března
únor
- předtančení žáků na plese OÚ Trstěnice
1. února
- lyžařský výcvik
2. – 7. února
- zahájení výuky ve 2. pololetí
3. února
- zahájení plaveckého výcviku – 3. a 4. ročník
3. února
- preventivní program pro 1. a 2. ročník
6. února
- Školní ples s předtančením žáků
7. února, od 20.00
- Dětský maškarní ples
9. února, od 14.00
- preventivní program pro 3. a 4. ročník
11. února
- Cesta za inspirací – návštěva kolegů ze Znojemska
12. února, od 10.00
- zahájení letního semestru VU3V
13. února, od 15.00
- okresní kolo soutěže v Aj
14. února
- předtančení žáků v Horních Kounicích
15. února
- jarní prázdniny
17. – 21. února
- předtančení žáků na plese TJ Višňové
21. února
- informační schůzka starostů újezdních obcí
25. února, od 17.00
prosinec
- Mikulášská nadílka v MŠ, ZŠ
5. prosince
- seminář Kyberšikana – pro pedagogické pracovníky
9. prosince
- 22. vánoční koncert dětí ZŠ a MŠ
15. prosince, od 15.00 v kinosále
- vánoční besídky
20. prosince
- vánoční prázdniny
23. prosince 2019 – 5. ledna 2020
listopad
- Burza středních škol – Znojmo“, exkurze 8. a 9. roč. + projekt Polygram
1. listopadu, odjezd v 7.30
- sběr starého papíru
4. – 6. listopadu
- projektový den se SVČ Miroslav – exkurze SAKO Brno
6. listopadu, 7.30 – 16.30
- schůze pedagogické rady – hodnocení 1. čtvrtletí
13. listopadu
- státní svátek Den boje za svobodu a demokracii
17. listopadu
- informační rodičovské schůzky
25. listopadu, 14.00 – 18.30 hodin
říjen
- zahájení činnosti zájmových útvarů
1. října
- zahájení vzdělávacích kurzů
1. října
- Finanční gramotnost – projektový den ve ŠK
2. října
- Drakiáda
3. října
- zahájení studia v 15. semestru VU3V
10. října, 15.00
- seminář pro celou sborovnu – Mgr. Hubatka
14. října, od 12.00
- výuka na dopravním hřišti v Miroslavi – 4. ročník
15. října
- „Vaše internetové děti“ – seminář pro rodiče
15. října, od 16.30
- Den otevřených dveří
19. října, 14.00 – 17.00
- návštěva zámku v Miroslavi – projektový den mimo ŠD
23. října
- státní svátek Den vzniku ČR
28. října
- podzimní prázdniny
29. – 30. října
- seminář pro pedagogy – přírodovědné vzdělávání
31. října, od 12.00
září
- slavnostní zahájení školního roku 2019/2020
2. září
- adaptační aktivity pro 6. ročník
9. září
- schůze pedagogické rady
11. září
- projektové odpoledne CKP
23. září od 13.00
- plenární schůze rodičů + třídní schůzky
23. září od 18.00
- návštěva divadelního představení – Městské divadlo Brno
27. září
- Den české státnosti
28. září
- přihlašování dětí do zájmových kroužků
do 30. září
červen
- Mezinárodní den dětí
1. června
- projektový den „Proč slůně nestůně“
3. června
- školní výlet 9. ročníku
3. – 4. června
- seminář „To nejlepší z rostlinné stravy“
3. června, od 17.00
- Škola nanečisto – setkání předškoláků
6. června
- školní výlet 8. ročníku
7. června
- Kocourek Modroočko – divadelní představení pro 1. třídu
7. června
- prezentace absolventských prací
10. – 12. června
- školní výlet 3. a 5. ročníku
12. – 14. června
- schůze pedagogické rady
14. června
- Školní akademie
14. června, od 17.00
- jazykový pobyt v Anglii
16. – 22. června
- projektový den – finanční gramotnost pro 4. a 5. ročník
18. června
- školní výlet 1., 2. a 4. ročníku
20. června
- výběr bylin
24. – 26. června
- Školní olympijské hry
24. – 25. června
- prodej sešitů, výměna učebnic
26. června
- slavnostní ukončení školního roku 2018/2019
28. června
PRÁZDNINY!!!
květen
- Svátek práce
1. května
- exkurze – osvobození Brna – 2. stupeň
3. května, od 8.30
- Den vítězství
8. května
- exkurze na ÚP Znojmo – 8. ročník
9. května, odjezd 9.30
- preventivní programy STŘED – 1. a 5. třída
9. května
- projektové odpoledne Centra kolegiální podpory
13. května, od 13.00
- výuka na Dopravním hřišti v Miroslavi – 4. třída
13. května
- exkurze – došková chaloupka Petrovice – 1. stupeň
13. a 14. května
- „Višňovská patnáctka“
19. května od 14.00
- exkurze VD Dalešice – 8. a 9. třída
21. května, odjezd 10.10
- preventivní programy STŘED – 3. a 8. třída
27. května
- okresní kolo Pythagoriády
28. května
- divadelní představení Princ Bajaja – 1. a 2. třída
28. května, odjezd 9.10
- exkurze Úřad práce Znojmo – 8. třída
28. května, odjezd 11.30
- školní výlet žáků 6. a 7. třídy – Brno
29. května
- oslava Mezinárodního dne dětí – projektový den
31. května
březen
- návrat žáků z LVK
1. března 16.00
- projektový den „Setkání se sochařem“
8. března od 11.00
- Hranice ve výchově – přednáška Dr. Pekařové – od 13.00
9. března
- exkurze – Planetárium Brno – pro 3. – 5. ročník
12. března
- účast žáků na soutěži YPEF – Znojmo
13. března
- beseda s ředitelem Charity Znojmo Mgr. Adámkem
13. března od 13.15
- předtančení žáků na plese v Běhařovicích
23. března
- akce v rámci Global Money Week
25. – 29. března
- Noc s Andersenem
29. – 30. března
leden
- zahájení vyučování v roce 2019
3. ledna
- provozní porada pedagogických pracovníků
9. ledna, od 13.15
- Sladký život bez cukru – seminář pro rodiče
16. ledna, od 17.00
- okresní kolo Dějepisné olympiády
17. ledna
- 4. schůze pedagogické rady
23. ledna, od 13.15
- předtančení žáků na plese v Trstěnicích
26. ledna
- okresní kolo Olympiády v českém jazyce
29. ledna
- vydání pololetního vysvědčení
31. ledna
prosinec
- Mikulášská nadílka v MŠ, ZŠ
5. prosince
- Jarmark v zámku – hudební vystoupení žáků
10. prosince
- loutkové divadlo pro žáky 1. stupně
11. prosince, od 10.30
- vánoční dílna
12. prosince
- návštěva muzikálu Big v MD Brno, žáci 8. a 9. ročníku
13. prosince
- 21. vánoční koncert dětí ZŠ a MŠ
16. prosince, od 15.00 v kinosále
- vystoupení NENYho pro žáky 2. stupně
18. prosince, od 11.00
- vánoční besídky
21. prosince
- vánoční prázdniny
24. prosince 2018 – 2. ledna 2019
listopad
- „Burza středních škol – Znojmo“, exkurze 8. a 9. ročník Podpora přírodovědného a technického vzdělávání
2. listopadu, odjezd v 7.30
- Národní testování žáků 9. ročníku
5. – 23. listopadu
- projekt „Hrdina“ – 8. ročník
13. listopadu, 13.00 – 15.30
- „Řemeslo má budoucnost“, exkurze 8. a 9. ročník
15. listopadu, odjezd 8.15
- schůze pedagogické rady – hodnocení 1. čtvrtletí
15. listopadu
- státní svátek Den boje za svobodu a demokracii
17. listopadu
- informační rodičovské schůzky
19. listopadu, 14.00 – 18.30 hodin
- vánoční fotografování žáků
20. listopadu, od 10.00
- „Život v kostce“, vzdělávací pobyt žáků 9. ročníku
26. – 30. listopadu
říjen
- zahájení činnosti zájmových útvarů
1. října
- zahájení vzdělávacích kurzů Aj, Nj
1. října
- zahájení studia v 13. semestru VU3V
4. října, 15.00
- plenární schůze rodičů
8. října, 18.00
- „Umím nás bránit“ – projektový den pro 8. a 9. ročník
10. října
- oslavy 100. výročí vzniku samostatného Československa
22. – 26. října
- soutěž tříd ve sběru starého papíru
22. – 24. října
- „Jak se žilo před 100 lety“ – projektový den
26. října
- státní svátek Den vzniku ČR
28. října
- podzimní prázdniny
29. – 30. října
září
- slavnostní zahájení školního roku 2018/2019
3. září
- adaptační aktivity pro 6. ročník
6. září
- program záchranné stanice IKAROS
7. září od 9.40
- 2. schůze pedagogické rady
12. září
- projektové odpoledne CKP
17. září od 13.00
- Den české státnosti
28. září
- přihlašování dětí do zájmových kroužků
do 28. září
červen
- Mezinárodní den dětí „Sestav si svůj rozvrh“, „Řetěz přátelství“
1. června
- školní výlet 1. ročníku
5. června
- školní výlet 3. ročníku
6. června
- školní výlet 2. a 4. ročníku
6. – 8. června
- školní výlet 5. ročníku
7. – 8. června
- školní výlet 9. ročníku
7. – 8. června
- školní výlet 6. a 8 ročníku
14. června
- Škola nanečisto – setkání předškoláků
14. června
- exkurze – Papírna Želetice 1. a 5. ročník
14. června
- exkurze – ZOO Olomouc – žáci 2. stupně
15. června
- školní výlet 7. ročníku
18. června
- výběr bylin
18. – 22. června
- prezentace absolventských prací
19. – 20. června
- schůze pedagogické rady
21. června
- Školní akademie
22. června, od 17.00
- prodej sešitů, výměna učebnic
25. června
- turnaj ve vybíjené – 1. stupeň
26. června
- Školní olympijské hry
22. – 26. června
- přespolní olympijský běh žáků 2. stupně
27. června
- slavnostní ukončení školního roku 2017/2018
29. června
PRÁZDNINY
duben
- ukončení plaveckého výcviku žáků 3. a 4. ročníku
5. dubna
- diskuse s ředitelem Oblastní charity Znojmo
6. dubna
- zápis do 1. třídy
7. dubna od 8.30 do 11 hodin
- Zdravá strava nejen pro školáky – seminář pro rodiče
10. dubna, 17.00
- preventivní program „Jsme tým I.“ – 1. třída
11. dubna
- Parkový den ve VÚ Višňové
11. dubna
- okresní kolo Biologické olympiády
12. dubna
- kolo přijímacích zkoušek na SŠ
12. – 16. dubna
- okresní kolo Matematické olympiády
17. dubna
- projektový den „kulový blesk“ – Zdravé stravování – 1. st
17. dubna
- představení výtvarníka Adolfa Dudka pro 1. stupeň a MŠ
18. dubna, 9.00 a 10.00
- schůze pedagogické rady
19. dubna
- preventivní program „Jsme tým I.“ – 2. a 5. třída
23. dubna
- informační rodičovské schůzky
23dubna, 14.00 – 18.00
- jarní kolo sběru starého papíru
23. – 25. dubna
- návštěva divadelního představení v MD Znojmo
24. dubna
- preventivní program „Jsme tým I.“ – 1. třída
25. dubna
- Úklidový den
25. dubna
- divadelní představení spolku Návrat pro 2. stupeň
27. dubna, od 10.00
- ředitelské volno pro žáky
30. dubna
únor
- zahájení výuky ve 2. pololetí
1. února
- zahájení plaveckého výcviku – 3. a 4. ročník
1. února
- pololetní prázdniny
2. února
- Školní ples s předtančením žáků
2. února
- jarní prázdniny
5. – 9. února
- okresní kolo olympiády v Aj
13. února
- soutěž YPEF – LČR, s. p. – Znojmo
15. února
- Najdi si svou cestu – preventivní program pro žáky 2. stupně
16. února, od 9.30
- předtančení žáků na plese TJ Višňové
16. února
- předtančení žáků v Horních Kounicích
17. února
- Dětský maškarní ples
18. února
- informační schůzka rodičů žáků 1. třídy
20. února
- exkurze – CEV Soběšice – 6. a 7. ročník
26. února
- seminář pro rodiče – Poruchy chování a emocí u dětí školního věku
27. února, od 17.00
leden
- zahájení vyučování v roce 2018
3. ledna
- předtančení žáků na plese v Trstěnicích
6. ledna
- provozní porada pedagogických pracovníků
10. ledna, 13.30
- bruslení v Rouchovanech
11. ledna, odjezd 12.00
- divadelní představení v MD Znojmo
16. ledna
- okresní kolo Dějepisné olympiády
17. ledna
- lyžařský výcvikový kurz
21. – 26. ledna
- 4. schůze pedagogické rady
24. ledna
- okresní kolo Olympiády v českém jazyce
29. ledna
- vydání pololetního vysvědčení
31. ledna
prosinec
- Mikulášská nadílka v MŠ, ZŠ
5. prosince
- návštěva Vánoční výstavy žákovských prací SOŠ Přímětická Znojmo – 8. a 9. ročník
7. prosince
- vánoční dílna
8. prosince
- vánoční koncert dětí ZŠ a MŠ
17. prosince – 15.00 v kinosále
- vánoční besídky
22. prosince
- vánoční prázdniny
23. prosince 2017 – 2. ledna 2018
listopad
- ustavující schůze Školské rady
1. listopadu, 17.00
- „Burza středních škol – Znojmo“, exkurze 8. a 9. roč., Podpora přírodovědného a technického vzdělávání
3. listopadu, odjezd v 7.15
- Národní testování žáků 9. ročníku
6. – 16. listopadu
- vánoční fotografování žáků
15. listopadu, od 9.30
- 3. schůze pedagogické rady – hodnocení 1. čtvrtletí
15. listopadu
- státní svátek Den boje za svobodu a demokracii
17. listopadu
- Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníku
20. – 24. listopadu
- informační rodičovské schůzky
20. listopadu, 14.00 – 18.30 hodin
- turnaj v deskových hrách
22. listopadu
- divadelní představení pro 1. stupeň – MD Znojmo
28. listopadu
říjen
- zahájení činnosti zájmových útvarů
2. října
- zahájení vzdělávacích kurzů Aj, Nj
2. října
- zahájení studia v 9. semestru VU3V
5. října, 15.00
- volby do školské rady
9. října
- plenární schůze rodičů
9. října, 18.00
- exkurze pedagogů – ORP Moravský Krumlov
16. října
- Příběhy bezpráví – beseda s p. Sosnarovou
17. října, 11.10
- soutěž tříd ve sběru starého papíru
23. – 25. října
- podzimní prázdniny
26. – 29. října
- státní svátek Den vzniku ČR
28. října