Hasičský ples v Běhařovicích

Tanečnice a tanečníci naší školy se v sobotu 24. 3. 2018 zúčastnili předtančení na plese hasičů v Běhařovicích. I když z důvodu nemoci chyběli dva chlapci, paní učitelka Lada Sikorová přizpůsobila choreografii tak, aby si děvčata bez tanečních partnerů mohla některé části zatančit. A opět měli návštěvníci možnost pokochat se ladností, elegancí a nápaditostí tanečního vystoupení, za které sklidili velké ovace. A protože toto byl poslední ples, na kterém naši žáci tančili, chtěli bychom jim touto cestou poděkovat za reprezentaci školy a příkladné společenské chování na všech akcích, kde se podíleli na slavnostním zahájení. Poděkování si zaslouží i paní učitelka za trpělivost, kterou se žáky během nácviku měla, ale i za kreativitu, kterou vnesla do celé choreografie.