Celoškolní přespolní běh

V  úterý 23. června konečně proběhl již jednou kvůli nepříznivému počasí odložený celoškolní přespolní běh. Běhalo se na dvou tratích, dvoukilometrová byla určena dětem I. stupně, šestikilometrová pak těm druhostupňovým, obě ale vedly přes Starou Horu. Pětičlenné či šestičlenné týmy na stanovištích plnily různé typy úkolů (hádanky a logické úlohy, dovednostní úkoly, poznávačka, …),  ale především sportovaly a při tom všem spolu musely komunikovat a spolupracovat. Počasí této akci více než přálo, bylo slunečno a opravdu velmi teplo, z radostných tváří  účastníků ale bylo poznat, že se jim tato disciplína líbila a že si dobrodružství na závodní trati užili. A i když třeba nedosáhli toho nejlepšího výsledku,  s elánem a nadšením závodili téměř všichni. 🙂