Slavnostní ukončení školního roku 2025/26

Dnes, v pátek 26. června jsme ukončili školní rok 2025/2026. 🙂 Jako již tradičně jsme se všichni sešli v jídelně, kde pan ředitel Beran nejprve shrnul a zhodnotil celý rok, starosta městyse Višňové, pan Vladimír Korek, ocenil nelehkou práci žáků, jejich pedagogů i ostatních pracovníků organizace a popřál všem krásné léto. Vedle úspěšných a pochvalou odměněných žáků byli oceněni také nejpilnější sběrači léčivých bylin, vítězné týmy celoškolního přespolního běhu a proběhla také školní premiéra videomedailonku o naší škole. Zlatým hřebem pak bylo předávání absolventských listů letošním deváťákům, tentokrát se tohoto krásného úkolu zhostil pan ředitel s paní učitelkou třídní. Po tomto shromáždění se už děti rozešly do tříd, kde z rukou svých třídních učitelů převzaly očekávaná a zasloužená vysvědčení. Zvážnělí deváťáci se rozloučili nejen se svou učebnou a se svou paní učitelkou Ivanou Vančurovou, ale i s ostatními vyučujícími a pak už je čekal “poslední sestup” do šaten a pak HURÁ do nové životní etapy. Tak hodně štěstí, milí deváťáci, a nám všem KRÁSNÉ, POHODOVÉ A ODPOČINKOVÉ LÉTO. 🙂